Współpraca

Dołącz do nas jako wolontariusz

Jeśli chciałbyś z nami współpracować i realizować nasze cele, poznać ciekawych i otwartych ludzi, a także zrobić coś dobrego dla siebie i środowiska wyślij nam swoje zgłoszenie.

Wypełnij formularz i zerejestruj się

Jeśli możesz i chcesz nas wspomóc darowizną

Jeśli chcesz wspomóc naszą działalność, możesz wpłacić pieniądze i odliczyć je od podstawy opodatkowania. Bowiem zgodnie z artykułem ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, nasze stowarzyszenie mieści się w Art.3.1 punkt 2 w/w ustawy.

Stowarzyszenie MOWiŚ wykonuje zadania określone z Art.4.1 punkt 18 oraz 27 ustawy o organizacjach pożytku publicznego. Jeśli nie jest Ci obojętne stan wód i środowiska w naszym województwie prosimy wesprzyj naszą organizację, a my zapewnimy że każda przekazana kwota będzie wydana z zgodnie założeniami naszego stowarzyszenia.

Podstawa prawna

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś być naszym sponsorem

Chcesz zostać naszym sponsorem? Zapraszamy do współpracy! My zapewniamy promocje i reklamę Twojej firmy na naszej stronie internetowej oraz podczas wszystkich akcji przeprowadzonych w terenie (targi, eventy, zawody, wykłady i szkolenia)